• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»

Оголошено тендер

626 768.20 UAH
Номер: aaef68b245d441e7836be64374732e8f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-005266-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Колківська районна лікарня"
Замовник: КП "Колківська районна лікарня"
Очікувана вартість: 626 768.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»
Примітки: код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування: 12.06.2026 11:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяКолки
Сума626 768.20 UAH