-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекс для досліджень людино-комп’ютерної взаємодії: інтерактивна панель, окуляри з слідкуванням за очима, 3D-камерою та шоломом зі зворотнім зв’язком
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-007098-a
Торги не відбулися
462 366.00
UAH з ПДВ
Номер:
4223534a9c8c4e5783914e8c0676d848
Внутрішній номер закупівлі:
29523181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-007098-a
Замовник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федосова Альона 380950360135 Fedosova.hnu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
462 366.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 13:29 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 13:29 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 15:08
Період кваліфікації:
20.06.2026 00:00 - 26.06.2026 14:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴462 366.00 Комплекс для досліджень людино-комп’ютерної взаємодії: інтерактивна панель, окуляри з слідкуванням за очима, 3D-камерою та шоломом зі зворотнім зв’язком