-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекс для досліджень людино-комп’ютерної взаємодії: інтерактивна панель, окуляри з слідкуванням за очима, 3D-камерою та шоломом зі зворотнім зв’язком
Оголошено тендер
462 366.00
UAH
Номер:
97f587717039455eb530e389df4aab55
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-08-007082-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
462 366.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекс для досліджень людино-комп’ютерної взаємодії: інтерактивна панель, окуляри з слідкуванням за очима, 3D-камерою та шоломом зі зворотнім зв’язком
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.06.2026 12:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума462 366.00 UAH