-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Взуття
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-004715-a
Згідно умов тендерної документації
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b47b2df3642c43898b99f4fa27922cc7
Внутрішній номер закупівлі:
29520798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-004715-a
Замовник:
КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109126
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лілія Соколова +380675636499 tender40109126@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:40 - 18.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 11:40 - 21.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 15:53
Період кваліфікації:
21.06.2026 00:00 - 23.06.2026 09:02
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴650 000.00 Черевики однострою поліцейських та персоналу воєнізованої охорони