-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Взуття
Оголошено тендер
650 000.00
UAH
Номер:
7d94ae690d7d4c62971ea675a5d2cf61
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-22-002314-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109126
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109126
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Взуття
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Дата опублікування:
22.12.2025 09:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Черевики з високим берцем для воєнізованої охорони
Кількість
10 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики (кросівки) Поліція
Кількість
20 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики демисезонні Поліція
Кількість
150 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики (кросівки) для воєнізованої охорони
Кількість
10 пара
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума650 000.00 UAH