-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-004601-a
Торги не відбулися
120 725.55
UAH з ПДВ
Номер:
b60206b85af84bb9b16f75d518e1f666
Внутрішній номер закупівлі:
29520685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-004601-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Шамонтьєва +380487378563 t1446449@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 725.55 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:37 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 11:37 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 725.55 Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ