-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ
Оголошено тендер
120 725.55
UAH
Номер:
f561d165afe64ab8975fc5a7811f8012
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-12-003930-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
120 725.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
12.06.2026 10:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611151 «Забезпечення діяльності Інклюзивно-ресурсних центрів
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1151 - Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума2 054.83 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611141 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума1 576.24 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611160 «Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1160 - Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума793.41 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0610160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума1 206.09 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис- КПКВК 0611070 «Надання позашкільної освіти закладам позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума1 195.24 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (спеціальний фонд - 2459,92грн., загальний фонд - 22577,56грн.)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума25 037.48 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума88 862.26 UAH