• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне

Завершена

257 500.00 UAH з ПДВ
Номер: ecc773f762b8459ca5f7c4106c575d59
Внутрішній номер закупівлі: 29519174
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-003090-a   
Замовник: Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
Контактна особа: Шендера Дарія Сергіївна 380445461279 Ve_desnrda@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 257 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 11:09 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 11:09 - 20.06.2026 00:00
Аукціон: з 22.06.2026 11:22
Період кваліфікації: 20.06.2026 00:00 - 23.06.2026 10:15
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴257 500.00 Офісне устаткування та приладдя різне