-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено тендер
257 500.00
UAH
Номер:
13ceb78054a44f4d8e4e4bd7cb2e476f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-04-005771-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37415088
-
Адреса:
02225, Україна, Київська область, Київ, проспект Червоної Калини, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
37415088
-
Адреса:
02225, Україна, Київська область, Київ, проспект Червоної Калини, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
257 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісне устаткування та приладдя різне
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.06.2026 11:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума257 500.00 UAH