• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Завершена

1 744 870.56 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 724.35 UAH
Номер: 6691e0991e9344f883c4c1bfa62aa4f7
Внутрішній номер закупівлі: 2951913
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-20-001211-b   
Замовник: Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського
Контактна особа: Мазур Сергій Сергійович +380434121270 bar_bpu01@ukr.net http://bar-bgpk.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 744 870.56 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 724.35 UAH
Період уточнення: 20.12.2018 13:51 - 26.12.2018 13:56
Період прийому пропозицій: 20.12.2018 13:51 - 05.01.2019 13:56
Аукціон: 09.01.2019 14:33 - 09.01.2019 14:54
Період кваліфікації: 09.01.2019 14:54 - 15.01.2019 16:06
Період завантаження договору: 14.01.2019 10:38 - 03.02.2019 10:38

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 126834 метри кубічні
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан М. Грушевського, 1, вул. Святого Миколая, 11, вул. Арсенальна 68-Б. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"

Оскарження: 09.01.2019 14:54 - 25.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 301 316.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 301 316.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.01.2019 10:38
Документи 61
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 14.01.2019 10:38 - 26.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 491 202.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 491 202.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2019 16:06
Документи 46
Скарги 0

Контракти

Номер: 0062c701d28943a7aeb274f9e1526036
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-20-001211-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 1141017UQRCB029
Сума договору: 1 105 450.03 UAH з ПДВ
Сума договору: 921 208.36 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.02.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Дата підписання: 04.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний
договір
pdf
ДУ газ 2019.pdf
pdf
ду газ 4.pdf
pdf
ду 5 20.pdf
pdf
Додатгова угода газ 27.12.19.pdf
pdf
Додаткова угода газ 14.01.20.pdf
pdf
ДУ газ 23.01.20.pdf
pdf
Додаткова угода газ 14.01.20.pdf
p7s
sign.p7s