• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

1 105 450.03 UAH з ПДВ
Номер: 0062c701d28943a7aeb274f9e1526036
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-20-001211-b-b1
Замовник: Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 1141017UQRCB029
Дата підписання: 04.02.2019 00:00
Період дії договору: 04.02.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Сума договору: 1 105 450.03 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 184 241.67 UAH)
Оплачено: 1 105 450.03 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 184 241.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 126834 метри кубічні
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан М. Грушевського, 1, вул. Святого Миколая, 11, вул. Арсенальна 68-Б. На карті

Внесені зміни

    Номер: 80c82b729007462cb6e54a6202f11ea2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: у звязку зі зменшенням фінансування на 2019 рік
    Номер додаткової угоди: 1141017UQRCB029
    Дата внесення змін до договору: 04.02.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ газ 2019.pdf
    Номер: ce9c9afbb617455e851661fb2386df98
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 1141017UQRCB029
    Дата внесення змін до договору: 19.02.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: b2a42930878548b5a079e1eda606c957
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 01.11.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду газ 4.pdf
    Номер: 94586db04d934f6eb5cfbb7fa0847a60
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 20.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 5 20.pdf
    Номер: 26edc1c8fe94454a8a07ef8b19ef5a1d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 27.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: b80e793d69224fda8c882c38440997e2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 14.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додатгова угода газ 27.12.19.pdf
pdf
Додаткова угода газ 14.01.20.pdf
    Номер: 64d35bb227b34c439968805ab1bb3188
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди:
    Дата внесення змін до договору: 23.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ газ 23.01.20.pdf
    Номер: 63bbd949a962445a8577f7dac6a432d0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 23.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода газ 14.01.20.pdf