-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-012818-a
Завершена
238 350.00
UAH з ПДВ
Номер:
0eee469aa53041b786fc0deb8843924d
Внутрішній номер закупівлі:
29514450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-012818-a
Замовник:
Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234600
-
Адреса:
23814, Україна, Вінницька область, село Степанівка, вулиця Миру, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончарук Світлана Петрівна +380686546506 dnz.step@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
238 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 18:16 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 18:16 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 13:32
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 19.06.2026 13:38
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴238 350.00 Деревина дров’яна