• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров’яна

Оголошено тендер

238 350.00 UAH
Номер: 1857e04853304581a308ea48f17698df
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-015802-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
Замовник: Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
Очікувана вартість: 238 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров’яна
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 11.06.2026 16:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтепанівка
Сума238 350.00 UAH