-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкції та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-012442-a
Завершена
7 406 193.00
UAH з ПДВ
Номер:
b6b0779416c041c995cbd4dd20f810f0
Внутрішній номер закупівлі:
29514080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-012442-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38107486
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Набережна Незалежності , 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлина Мелеш +380978272395 m.melesh@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 406 193.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 16:31 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 16:31 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 12:50
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 14.07.2026 15:01
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 406 193.00 Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки (3 машино-місць).