-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкції та їх частини
Оголошено тендер
7 406 193.00
UAH
Номер:
074b88ce56104bd19c102979f4ea35d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-014555-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38107486
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Набережна Незалежності , 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38107486
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Набережна Незалежності , 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 406 193.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конструкції та їх частини
Примітки:
"Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки (3 машино-місць)»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.06.2026 16:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки (3 машино-місць)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фоонд
Код класифікації видатківКПК-2019:1006280 - Забезпечення діяльності сил цивільного захисту
Сума7 406 193.00 UAH