-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газ скраплений (талони та паливні картки) за кодом ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-012047-a
Завершена
6 600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a0cd66f1f274feaa3202da579faa496
Внутрішній номер закупівлі:
29513681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-012047-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ БОТАНІЧНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Даниловський Вадим Леонідович 380503731867,380342759261 vadim.danilovskiy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 16:22 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 16:22 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 13:58
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 23.06.2026 10:01
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 600 000.00 Газ скраплений (талони та паливні картки)