• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газ скраплений (талони та паливні картки)

Оголошено тендер

6 600 000.00 UAH
Номер: b8d3261def86469fb9b1ed23ba3a8144
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-014842-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
Замовник: Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
Очікувана вартість: 6 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газ скраплений (талони та паливні картки)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до Закону з врахуванням норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Планова річна потреба
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування: 11.06.2026 16:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Газ скраплений (талони та паливні картки)
Код ДК 021:2015: 09122000-0 Пропан і бутан
Кількість 140000 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 600 000.00 UAH