-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з повірки вогнегасників (ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-011280-a
Завершена
22 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
866df80e9a1b44a8a7cbc5d817217776
Внутрішній номер закупівлі:
29512932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-011280-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133660
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, м. Хорол, вул. Незалежності, будинок 88, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Фененко +380992534877 fenenko2504@gmail.com http://horol.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 15:50 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 15:50 - 19.06.2026 00:01
Аукціон:
22.06.2026 12:24 - 22.06.2026 12:47
Період кваліфікації:
22.06.2026 12:47 - 23.06.2026 10:31
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 200.00 Послуги з повірки вогнегасників (ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )