-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки вогнегасників (ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )
Оголошено тендер
22 200.00
UAH
Номер:
775348bb6cb94c5fab7e413e59cc9ca3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-013604-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133660
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, м. Хорол, вул. Незалежності, будинок 88, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133660
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, м. Хорол, вул. Незалежності, будинок 88, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
22 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з повірки вогнегасників (ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.06.2026 15:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з повірки вогнегасників
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорол
Сума200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1151 - Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорол
Сума200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорол
Сума100.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорол
Сума18 900.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорол
Сума2 800.00 UAH