-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з нанесення дорожньої розмітки на вулично-шляховій мережі міста Самар, Дніпропетровської області.
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-009645-a
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b28f8a0538314d7eba3489c01b0afcd4
Внутрішній номер закупівлі:
29511297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-009645-a
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 15:02 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 15:02 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 13:44
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 24.06.2026 14:12
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 700 000.00 Послуги з нанесення дорожньої розмітки на вулично-шляховій мережі міста Самар, Дніпропетровської області