-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з нанесення дорожньої розмітки на вулично-шляховій мережі міста Самар, Дніпропетровської області.
Оголошено тендер
1 700 000.00
UAH
Номер:
5e89d05977f84328a1d4032274920604
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-008115-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з нанесення дорожньої розмітки на вулично-шляховій мережі міста Самар, Дніпропетровської області.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.06.2026 12:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума1 700 000.00 UAH