-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплообмінник
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-009071-a
Завершена
213 948.00
UAH з ПДВ
Номер:
db111fa22b934fd092912aec79dcce3d
Внутрішній номер закупівлі:
29510716
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-009071-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
213 948.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 14:48 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 14:48 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
19.06.2026 13:20 - 19.06.2026 13:49
Період кваліфікації:
19.06.2026 13:49 - 23.06.2026 12:02
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴213 948.00 Теплообмінник