-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Теплообмінник
Оголошено тендер
213 948.00
UAH
Номер:
fb38af1e1b9541a68fd717860661a096
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-011252-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
213 948.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Теплообмінник
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Дата опублікування:
11.06.2026 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума213 948.00 UAH