• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до дробарки ДРО-609

Завершена

414 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8ed1ddd054c144899a0dda6e6a60e06c
Внутрішній номер закупівлі: 29510663
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-009023-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 43620000-5 Частини машин для обробки мінералівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 414 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.06.2026 14:44 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 14:44 - 19.06.2026 00:00
Аукціон: 19.06.2026 12:33 - 19.06.2026 12:56
Період кваліфікації: 19.06.2026 12:56 - 24.06.2026 10:51
Період завантаження договору: 30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴414 000.00 Запасні частини до дробарки ДРО-609