• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до дробарки ДРО-609

Оголошено тендер

496 800.00 UAH
Номер: d86de119acb643eeb319a516fc915ffd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-010206-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 496 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до дробарки ДРО-609
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43620000-5 Частини машин для обробки мінералів
Дата опублікування: 11.06.2026 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума496 800.00 UAH