• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Візок гідравлічний (рокла) 2,5 т

Завершена

92 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a7088cfb37534864a0130a113df52c09
Внутрішній номер закупівлі: 29509978
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-008328-a   
Замовник: Військова частина 1471
Контактна особа: Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 92 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2026 14:23 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 14:23 - 19.06.2026 08:00
Аукціон: з 22.06.2026 15:22
Період кваліфікації: 19.06.2026 08:00 - 22.06.2026 08:22
Період завантаження договору: 28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴92 000.00 Візок гідравлічний (рокла) 2,5 т