-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візок гідравлічний (рокла) 2,5 т
Оголошено тендер
92 000.00
UAH
Номер:
d310cbc8841e496aa126144cbe0c0ca6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-010246-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
92 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Візок гідравлічний (рокла) 2,5 т
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.06.2026 14:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума0.00 UAH