-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Асфальтобетонна суміш
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-008015-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_Асфальтобетонна суміш", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Торги не відбулися
39 708.00
UAH з ПДВ
Номер:
dfc0d71ae884443ea243383ed2f0fe8b
Внутрішній номер закупівлі:
29509659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-008015-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33648312
-
Адреса:
20701, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н, місто Сміла, вул. Чорновола В'ячеслава, будинок 72-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вячеслав Остріцов +380671300190 skte.zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 708.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 14:13 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 14:13 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 14:39
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 25.06.2026 09:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 708.00 Асфальтобетонна суміш