-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Асфальтобетонна суміш
Оголошено тендер
39 708.00
UAH
Номер:
69db6049cde14132b1f79c88daefa81f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-003232-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33648312
-
Адреса:
20701, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н, місто Сміла, вул. Чорновола В'ячеслава, будинок 72-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33648312
-
Адреса:
20701, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н, місто Сміла, вул. Чорновола В'ячеслава, будинок 72-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
39 708.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Асфальтобетонна суміш
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
11.06.2026 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума39 708.00 UAH