-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-007762-a
Завершена
965 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
7539f7e7ea854968b889dc2c26f091ad
Внутрішній номер закупівлі:
29509415
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-007762-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Гоменюк +380372584915 tender3@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
965 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 14:04 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 14:04 - 19.06.2026 01:00
Аукціон:
22.06.2026 14:02 - 22.06.2026 14:25
Період кваліфікації:
22.06.2026 14:25 - 23.06.2026 10:21
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴965 800.00 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі