• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Оголошено тендер

1 158 960.00 UAH
Номер: 72cff7cf183049ca955815e7236ca07e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-009573-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Чернівціобленерго"
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Очікувана вартість: 1 158 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Дата опублікування: 11.06.2026 13:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 158 960.00 UAH