-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сітки футбольні для КДЮСШ «Чемпіон»
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-007397-a
Завершена
25 802.15
UAH з ПДВ
Номер:
ee631516c2c4443bb70b3e5463f03317
Внутрішній номер закупівлі:
29509037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-007397-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півнева Наталя 380960190318 npivneva9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 802.15 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 13:50 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 13:50 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 11:20
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 24.06.2026 13:30
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 802.15 Сітки футбольні для КДЮСШ «Чемпіон»