• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сітки футбольні для КДЮСШ «Чемпіон»

Оголошено тендер

25 802.15 UAH
Номер: 10387efa09c0474f8aef2bcc0c9cebc0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-008929-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Очікувана вартість: 25 802.15 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сітки футбольні для КДЮСШ «Чемпіон»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.06.2026 13:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
сітка футбольна Розмір (7,5*2,5*2*2м)
Код ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
сітка футбольна Розмір (5*2*1,5*1,5м )
Код ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
сітка футбольна Розмір (3*2*1*1м)
Код ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума25 802.15 UAH