-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-006489-a
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Завершена
157 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
3f97499301ed4f2385b48b731ebd41cf
Внутрішній номер закупівлі:
29508143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-006489-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
157 980.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 13:21 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 13:21 - 19.06.2026 13:06
Аукціон:
з 22.06.2026 14:35
Період кваліфікації:
19.06.2026 13:06 - 25.06.2026 15:05
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴157 980.00 Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.