-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Оголошено тендер
157 980.00
UAH
Номер:
04840ec0b2184ed5a67426b191a8826e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-008013-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
157 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Примітки:
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: вул. Шовковична 39/1, м. Київ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
11.06.2026 12:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Силіконова олія SIOBAL S5000, 10 мл, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
35907 Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перфтордекалін 7 мл флакон або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
35907 Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Комплект витратних матеріалів для проведення оперативних втручань при вітрео-ретинальній патології Комплект 23G Twedge Vitpack SH або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
46705 Офтальмологічна аспіраційна іригаційна канюля одноразового застосування
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума157 980.00 UAH