-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя ГДА
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-004357-a
Торги не відбулися
4 245.00
UAH з ПДВ
Номер:
ef988edb277c4cd19fa72822c7df67dc
Внутрішній номер закупівлі:
29505990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-004357-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 245.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 11:31 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 11:31 - 19.06.2026 08:00
Аукціон:
з 22.06.2026 14:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 245.00 Канцелярське приладдя ГДА