• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Канцелярське приладдя ГДА

Оголошено тендер

4 245.00 UAH
Номер: 4a7af49075224c8c85bcfe965171fd17
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-005173-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 1471
Замовник: Військова частина 1471
Очікувана вартість: 4 245.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Канцелярське приладдя ГДА
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.06.2026 11:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума0.00 UAH