-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічна установка WODO millе «або еквівалент». ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2023: 60930 — Установка стоматологічна портативна Код НК 031:2024: Z12110101 установки для терапевтичної стоматології
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-002292-a
юридична особа, яка є підприємством, (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини), яке забезпечує потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі.
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ef90b792da79449eaba9d99dda870788
Внутрішній номер закупівлі:
29503936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-002292-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995290
-
Адреса:
28300, Україна, Кіровоградська область, селище Петрове, вулиця Центральна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковалєнко Тетяна Олександрівна +380684760748 petrove-crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 10:25 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 10:25 - 19.06.2026 09:00
Аукціон:
з 22.06.2026 12:03
Період кваліфікації:
19.06.2026 09:00 - 23.06.2026 15:36
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 000.00 Стоматологічна установка WODO millе «або еквівалент». ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2023: 60930 — Установка стоматологічна портативна Код НК 031:2024: Z12110101 установки для терапевтичної стоматології