-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічна установка WODO millе «або еквівалент». ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2023: 60930 — Установка стоматологічна портативна Код НК 031:2024: Z12110101 установки для терапевтичної стоматології
Оголошено тендер
225 000.00
UAH
Номер:
9d7b0e7e509a4dd69e93a36091b0395b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-002568-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995290
-
Адреса:
28300, Україна, Кіровоградська область, селище Петрове, вулиця Центральна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995290
-
Адреса:
28300, Україна, Кіровоградська область, селище Петрове, вулиця Центральна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічна установка WODO millе «або еквівалент». ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2023: 60930 — Установка стоматологічна портативна Код НК 031:2024: Z12110101 установки для терапевтичної стоматології
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.06.2026 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти які надійшли як благодійна допомога.
Сума225 000.00 UAH