-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір офісний А4 ГДА
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-001719-a
Торги не відбулися
3 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
b98860f1dfc5413fbc8faa3727e74f47
Внутрішній номер закупівлі:
29503362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-001719-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 10:01 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 10:01 - 19.06.2026 08:00
Аукціон:
з 22.06.2026 11:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 500.00 Папір офісний А4 ГДА