• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Папір офісний А4 ГДА

Оголошено тендер

3 500.00 UAH
Номер: af87856c01294e04ab47b491f992c6f6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-001826-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 1471
Замовник: Військова частина 1471
Очікувана вартість: 3 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Папір офісний А4 ГДА
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.06.2026 09:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума0.00 UAH