-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень Ліцей №26 м. Житомира за адресою: м. Житомир, проспект Миру, 59 (ДК 021:2015 – 45310000-3 Електромонтажні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-014034-a
Завершена
849 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4864e9077ce4d6eb6e2d00f259cc252
Внутрішній номер закупівлі:
29501328
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-014034-a
Замовник:
Ліцей №26 міста Житомира
×
-
Код ЄДРПОУ:
20427433
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, місто Житомир, проспект Миру 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Глущак Наталія Павлівна +380679243434 vorsova222@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
849 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 20:34 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 20:34 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
з 18.06.2026 13:20
Період кваліфікації:
18.06.2026 00:00 - 19.06.2026 18:32
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴849 990.00 Системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень Ліцей №26 м. Житомира за адресою: м. Житомир, проспект Миру, 59 (ДК 021:2015 – 45310000-3 Електромонтажні роботи)