• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень Ліцей №26 м. Житомира за адресою: м. Житомир, проспект Миру, 59 (ДК 021:2015 – 45310000-3 Електромонтажні роботи)

Оголошено тендер

849 990.00 UAH
Номер: 4aff6155dcbf48e495e9c7ddc7c49b22
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-016796-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей №26 міста Житомира
Замовник: Ліцей №26 міста Житомира
Очікувана вартість: 849 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень Ліцей №26 м. Житомира за адресою: м. Житомир, проспект Миру, 59 (ДК 021:2015 – 45310000-3 Електромонтажні роботи)
Примітки: Затверджено 10.06.2026. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження - 10004, м. Житомир, проспект Миру, 59. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.06.2026 17:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомир
Сума849 990.00 UAH