-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цемент та цегла
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-013739-a
Завершена
600 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
39a406fb6160416489cb122b3bed1205
Внутрішній номер закупівлі:
29501045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-013739-a
Замовник:
Київське квартирно-експлуатаційне управління
×
-
Код ЄДРПОУ:
22991617
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Орап Ольга Григорівна 380633051563 kkeu-tender1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 18:43 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 18:43 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
з 18.06.2026 11:53
Період кваліфікації:
18.06.2026 00:00 - 25.06.2026 09:39
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 200.00 Цемент та цегла