• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цемент та цегла

Оголошено тендер

600 200.00 UAH
Номер: 926f65e5f8ba47db970133795944f460
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-017129-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київське квартирно-експлуатаційне управління
Замовник: Київське квартирно-експлуатаційне управління
Очікувана вартість: 600 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цемент та цегла
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 10.06.2026 18:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума600 200.00 UAH