• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Протипожежні двері

Завершена

27 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 975288212c42473b8f927c1430498931
Внутрішній номер закупівлі: 29499205
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-011848-a   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Контактна особа: Ольга Косяк +380567450307 o.kosiak@dsns.gov.ua https://dp.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 16:10 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 16:10 - 18.06.2026 00:00
Аукціон: 18.06.2026 12:58 - 18.06.2026 13:21
Період кваліфікації: 18.06.2026 13:21 - 23.06.2026 17:27
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴27 000.00 Протипожежні двері