• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Протипожежні двері

Оголошено тендер

27 000.00 UAH
Номер: a0a9cc3a367242aba672e183d8592798
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-013938-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Очікувана вартість: 27 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Протипожежні двері
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 10.06.2026 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума27 000.00 UAH