• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Капітальний ремонт тротуарних доріжок на території Будинку культури за адресою: вул. Паркова 10, с. Рожівка Броварського району Київської області

Завершена

2 448 534.80 UAH з ПДВ
Номер: ee462ca1e5014b04b2e5311399ae910b
Внутрішній номер закупівлі: 29497237
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-009880-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
Контактна особа: Катерина Мельниченко +380673183439 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 448 534.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 15:09 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 15:09 - 27.06.2026 15:05
Аукціон: з 29.06.2026 12:27
Період кваліфікації: 27.06.2026 15:05 - 03.07.2026 10:19
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 448 534.80 Капітальний ремонт тротуарних доріжок на території Будинку культури за адресою: вул. Паркова 10, с. Рожівка Броварського району Київської області