-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мобільна робоча станція
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-009772-a
Торги не відбулися
181 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
77555bdce0174c56b6602d790afaca1a
Внутрішній номер закупівлі:
29497151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-009772-a
Замовник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ананьєв Дмитро 380677171777 ananiev@karazin.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
181 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 15:08 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 15:08 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
з 18.06.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴181 000.00 Мобільна робоча станція