• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мобільна робоча станція

Оголошено тендер

181 000.00 UAH
Номер: b095f515637649df9f471e7fd1499cbe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-011426-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Замовник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Очікувана вартість: 181 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мобільна робоча станція
Примітки: п. 10 Особливостей 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.06.2026 14:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума181 000.00 UAH